Hakkımızda

"İnce tasarımı ve eşsiz kalitesiyle, Stairdecor merdiven aksesuarı alanında zerafeti ilke edinmiş bir markadır."

Stairdecor olarak merdiven basamakları için hem estetik hem de Merdiven yolluk ve halıları için gerekli merdiven çubuklarının İmalatını yapan firmamız 1982 yılından beri merdiven köşesi,merdiven halı demiri,merdiven çubuğu,halı çubuk ve profilleri,Merdiven dip çubuğu,merdiven klipsleri,merdiven dip çıtaları ve halı çubukları üretimi ve ihracatı yapmaktadır.

Ayrıca merdiven çubukları için farklı seçenekleri sunmak için Dünyanın en ünlü markalarının Türkiyedeki satış yüzü olarak Lüks halı çubukları hem estetik hem de merdiven köşesi olarak Yurt içi ve yurt dışı referanslarımızla beraber merdiven halı çubuklarının Türkiyedeki lider ve öncüsü firmamız bütün Ürünlerini İSO:9001-2015 Kalite yönetim sisteminin yanında CE sertifikasyonu ile halı ve merdiven çubuklarının Merdiven köşelerinin kalitesi belgelendirmesini yapmıştır.

25 yılı aşkın tecrübesiyle metal sektöründe farklı bir çizgisi olan firmamızın mutlak ilkesi her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

İhtiyaca ve göz estetiğine hitap eden çeşitli ürün gruplarımızla, merdiven dekorasyonunda da kalite arayanların çözüm ortağı olmaya devam edecektir.